Hizmetlerimiz

MANKEN MODEL AKADEMİSİ


Temel Mankenlik Eğitimi

Yeteneklerinizi keşfederek mankenlik dünyasına adım atmak ister misiniz? Mesleki yeterliliğinizi artıracak, podyumda doğru ve etkileyici şekilde yürümenizi sağlayacak, uluslararası defilelerde boy göstermenizi sağlayacak, zarif ve dikkat çeken bir manken olmanızı sağlayacak eğitimler…

Yürüyüş Eğitimi

İyi bir model fiziğine dikkat eder, iyi bir model podyumda doğru yürür, iyi bir model taşıdığı kostümü doğru sunar fikrinden yola çıkarak bu ve buna benzer bilgileri Mankenlik Eğitimi ve Podyum Arkası Eğitimin’de öğrenen gençler podyuma çıkarak, mankenlik ve modellik sektöründe daha iyi yerlere geleceklerdir.

Zarafet Eğitimi

Duruşunuz, bakışınız, oturuşunuz ve kalkışınız daha anlamlı olsun ister misiniz? İş ve sosyal hayatta başarıyı yakalamak, duygularınızı kontrol altına almayı öğrenmek, zarif ve beğenilen biri olmak, takdir görmek zarafet eğitimleri ile mümkün...

Temel Fotomodellik Eğitimi

Yürüyüş ve Adab-ı Muaşeret Eğitimi; sosyal yaşam içerisinde medeniyetin en önemli gerekliliği görgü kuralları yani eski tabiriyle adab-ı muaşeret bilgisidir. En basit anlatımıyla oturmayı, kalkmayı, doğru sofra kurallarını bilmek kişide ciddi bir öz güven yaratır. İkili ilişkilerden iş hayatındaki uyulması gereken kurallara kadar geniş içerikte hazırlanabilir programı kapsar. Doğru yürüyüş ve beden dili kullanımıyla birlikte alınacak eğitimler çerçevesinde girdiğiniz ortamda fark edileceksiniz.
Temel fotomodellik eğitimi
Duruş ve yürüyüş metotları
Senkronize hareket eğitimleri ve koreografik çalışmalar
Doğru duruş ve estetik yürüyüş
Kişisel ilişkilerde temel kavramlar
Kişisel imaj oluşturmada temel kurallar
Toplum önünde doğru ifade
Kadın ve erkeğin sosyal duruşları ve itibar yönetimlerinde temel kavramlar
Vücudumuzu tanımak-doğru giyinme ve toplum
Kural ve standartlarına uyum sağlamada temel bilgileri

Kamera Bakış Eğitimi

Tüm canlıların geliş yolculuğunu düşünecek olursak bununda bir ritmi var. Kalbimiz ritim ile atıyor, yaşadığımız hayatın her anına zaman dediğimiz de aslında ritminden başkası değildir. Herkesin parmak izi nasıl farklı ise, beden ve iç ritmimizde farklıdır. Kalbin atıyorsa ritmin vardır, yürüyor, dans ediyorsan ritmin vardır. Bu ritmi vücut kimliğinizle birleştirip size has kamera önü duruşunuzu sizinle buluşturacağız. Aynı kalp atışlarında buluşmak dileği ile…

OYUNCU AKADEMİSİ


Kamera Önü Oyunculuğu

Sahne ve Kamera Oyunculuğu eğitimi; TV ve sinema dünyasına giriş yapmak isteyen yetişkin adaylar için hazırlanmış bir programdır. Sektörün ihtiyacı olan eğitimli yeni yüzleri kazandırmak için oluşturulan bu programda; birbirinden kıymetli eğitmenler teorik ve pratik bilgileri öğrencileriyle paylaşarak temel oluşturacak ve mesleğe giriş yapmaları için hazırlayacaklardır.

Diksiyon ve Ussal-Duygusal Anlatım

Türkçe’nin kurallarına uygun; akıcı, anlaşılır ve güzel konuşma becerisi geliştirmelerini, kendilerini etkili bir biçimde ifade edebilmelerini, ses-bilim açısından tüm seslerin doğru ve güzel söylenebilmesini, bireyin sesini etkili bir biçimde kullanabilmesini sağlamak, topluluk önünde konuşma becerisi kazandırmaktır.

Kamera Önü Hareket Teknikleri

Katılımcıların beden diline hakim olup daha iyi iletişim kurmalarını, iş ve sosyal hayatlarında kendilerini daha iyi ifade etmelerini sağlamak, daha etkili, daha profesyonel bir imaj sahibi olabilmelerine imkan vermek, duygularını ve hareketlerini kontrol etmeyi öğretmek, karşısındakinin beden dilini çözmesini sağlamaktır.

Audition Teknikleri

Oyuncu adaylarını, ile profesyonel eğitmenlerimiz eşliğinde dizi, sinema ve reklam oyunculuğunun seçilmek için ilk basamağı olan Auditon’a hazırlamaktadır.

Yaratıcılık ve Doğaçlama

Ülkemizin alanlarında en önemli isimleri tarafından verilen eğitimler ile oyunculuk mesleğinin bilgi ve becerilerine sahip olacak ve sektör içinde yer alabileceksiniz. Pratik ve teorik olarak alınan eğitimler sizleri hem sahneye hem de Tv ye taşıyabileceği gibi akademimiz tarafından işbirliği içerisinde olduğumuz yapım ve cast firmalarına yönlendirileceksiniz.

KİŞİSEL GELİŞİM AKADEMİSİ


Beceri ve Yetenek Kaşfi

Birçok kişi kendisine uygun bir bölümde okuyup kendisi için doğru bir meslek edinmek istiyor fakat kafasında bir soru var; “Bana en uygun bölüm hangisi?” ve “Bir bölümün bana uygun olup olmadığını nasıl anlayabilirim?”. Bu ve benzeri sorulara cevap bulacaksınız.

Moda Tasarım Eğitimi

Moda anlayışının her yıl hatta her an değiştiği zamanlarda, moda tasarımcısı olmak daha da önem kazanıyor. Modaya yön veren kişiler sadece yetenekleriyle değil aynı zamanda mesleki yeterlilikleri ve sanat anlayışlarıyla da beğeniliyor. Siz de iyi bir moda tasarım eğitimi almak ve sektörde yer edinmek istiyorsanız kendinizi her anlamda geliştirmeniz gerekiyor. Sektörde sadece yeteneğin ve sadece çalışmanın yeterli olmadığını bilmelisiniz. Bir çok iyi tasarımcı hem yeteneklerini kullanan hem de sıkı çalışmanın sonucu olarak ürettiği tasarımların meyvesini yemektedir. Yetenek işin sadece küçük bir kısmıdır. İyi bir çizim ve zevk anlayışı sonradan da edinilebilecek bilgilerdir.

İşletme Eğitimi

İşletme okulu aracılığıyla, pek çok öğrenci lider olmak ve etkili bir şekilde iletişim kurmak gibi yönetimde yararlı olan becerileri geliştirir. İş dünyasındaki bir yüksek lisans derecesi sizi çevik ve değişen durumlara uyum sağlamanıza öğretebilir. Bu, çoğu işveren tarafından sıklıkla değer verilen bir beceridir.

Temel Business Kurallar

Aslında anlamayı kolaylaştırmak istersek, kurallar, örneğin hayatın kuralları, futbolun kuralları gibi, özel bir bağlamda uyulması-uygulanması gereken ilkelerdir. Bu anlamda iş kuralları, bir kurumun iş yapışı ile ilgili ilkeler, yönergeler, prensipler vb.den oluşan soyutlamalardır. İş kuralları, işin parçasıdır, işi yönlendirir, karar mekanizmalarını çalıştırır ya da işi yapış şeklini kısıtlar. İş yapış şekillerindeki hesaplamalarda kullanılan algoritmalar ile katsayılar, oranlar vb. özel anlamı olan sayılar, limitler, sınıflandırmalar hep iş kurallarının farklı görünümleridir.

Görgü Kuralları ve Zarafet

Gençlerin tüm yaşamlarını yüksek kalitede geçirmelerine yardımcı olmak, iletişimi kuvvetli ve kendine güvenen gençler yetiştirmek, doğru davranış, duruş ve konuşma şekillerini kazandırmak, iş ve sosyal yaşamlarında başarı sağlayacak bir kimlik kazandırmak, çevreleri ile uyum içinde ve mutlu bir şekilde yaşamalarını sağlamaktır.